Rafał Jóśko – marketing manager z Lublina

Agencja nie dotrzymała słowa? Nie jesteś zadowolony z poziomu świadczonej usługi? Wyrzuciłeś pieniądze w błoto? Doświadczyłeś podobnych problemów? Znalezłem na nie lekarstwo! Przygotuję i zrealizuję stragtegię marketingową dla Twojej firmy.

Rafał Jóśko + Woobox AI to Twój własny dział marketingu zajumujacy się kompleksową widocznością biznesu w internecie. Marketing manager oferujący przejrzyste zasady współpracy, dzięki czemu wiesz ile oraz za co faktycznie płacisz.

10+

Lat doświadczenia

50+

Usług dodatkowych

6

Własnych biznesów

5+

Specjalistów

woobox

Nie bądź jak każdy… Stwórz biznes, który pokocha tysiące osób w Twoim mieście, by jutro kochały go miliony na całym świecie.

Moja działalność skupia się na marketingu oraz tworzeniu zaawansowanych narzędzi i rozwiązań, które ułatwiają pracę zarówno deweloperom, jak i użytkownikom końcowym. Jestem założycielem renomowanych platform: Woobox AI, Woobox Marketing,  Sklepu z wtyczkami i motywami Wphocus.com oraz Sklepu wptypek.com.

Sprawiam, że to o Tobie mówią
w Internecie.

Dzięki doświadzceniu i usłudze WooBox AI to właśnie adres do Twojej strony będzie przekazywany w poleceniach. Twoja strona będzie wzbudzała prawdziwe pozytywne emocje, a licznik odwiedzin zacznie przyspieszać w tempie, którego nawet się nie spodziewasz!

Najlepsze efekty w marketingu osiągniesz z usługami od specjalisty 🙂

Dbam o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Tworzę projekty, które zarabiają pieniędze. Uważnie słucham partnerów, możesz więc liczyć na kompleksową obsługę Twojego zlecenia.

Przenieś biznes na nowy poziom!!

Utarte schematy, czy nowe szlaki? Zmierzaj wprost po sukces przy wsparciu ekspertów w branży. Razem przeniesiemy Twój biznes na wyższy poziom.

Rozpocznijmy współpracę i wspólnie pracujmy na Twój sukces.

Ponad dekada doświadczenia w generowaniu dochodu!

WooBoox to wizja wsparcia dla firm pragnących zaistnieć w sieci. Od ponad dekady pomagam partnerom w zarabianiu pieniędzy.  Nieustannie prę do przodu, by zwiększać przychody klientów.

Doszkalam siebie oraz swój personel, aby zawsze być
kilka kroków przed konkurencją.

Pokaż się światu, jak nigdy wcześniej.

Daj się poznać swoim nowym klientom.

Ugruntuję Twoją pozycje na rynku lokalnym. Niech świat zobaczy, że współpraca z Tobą to najlepsza inwestycja pieniędzy. Gwarantuję najlepszą obsługę oraz indywidualną strategię rozwoju dla Twojego biznesu.

WooBox to Gwarancja zwiększenia przychodów pochądzących ze strony internetowej.

50 + sprawdzonych usług marketingowych prowadzących do sukcesu.

Ponad dekada doświadczenia w branży pozwoliła mi przygotować segmenty usług dodatkowych, które wzmocnią pozycję Twojej marki na rynku lokalnym.

Przygotuję dla Ciebie strategię marketingową i wyjaśnię, który segment usług dodatkowych będzie dla Ciebie odpowiedni.

Nieustannie trzymam rękę na pulsie, abyś nie musiał martwić się o jakość świadczonych przez usług.

Z największą przyjemnością przedstawimy WooBox- drogę do  rentownego biznesu online.

/ 5.

Korzyści ze współpracy z Woobox.pl

Unikalne podejście

Moim priorytetem jest rozwój naszych partnerów.

Wsparcie

Jestem dla Ciebie na każdym etapie rozwoju.
Sukces osiągniemy wspólnie.

Bezpieczeństwo

Uczciwie podchodzę do kwestii biznesu.

Rozwój

Pakiet usług dodatkowych, które pozwolą
zwiększyć dochód w Twojej firmie.

Przejrzyste zasady

Dokładnie wiesz ile oraz za co płacisz
na każdym etapie współpracy.

 

Pieniądze

Wspólnie się rozwijamy – wspólnie zarabiamy.

Jak mierzę skuteczność naszych działań marketingowych?

KPI, czyli kluczowy element efektywności

Wskaźnik KPI (Key Performance Indicator) w marketingu pozwala na pomiar skuteczności danej kampanii. Jeżeli działania marketingowe nie idą po naszej myśli i nie osiągamy założonych celów, istotne jest wprowadzenie odpowiednich zmian. Wskaźnik KPI umożliwia agencjom marketingu internetowego  identyfikować źródło problemu. KPI są niezbędne dla priorytetyzowania i modyfikowania podjętych działań. Wszystko dla najlepszych rezultatów prowadzonej kampanii marketingowej.

KPI – nie tylko powiązane z wynikami finansami

Wskaźnik KPI to w dużej mierze pomiar skuteczności osiąganych celów. Tym celem dla KPI mogą być:
– dane związane z ruchem na stronie internetowej,
– liczba udostępnień posta,
– liczba osób powracających na daną witrynę,
– liczba otwarć wiadomości w email marketingu,
– liczba pobrań dokumentu, np. ebooka.

Gdzie mierzyć wskaźnik KPI?

Pomiar wskaźnika KPI zależy przede wszystkim od postawionych celów. Przez specjalistów sprawdzany jest za pomocą: Google Analytics, narzędzi typu SEMSTORM, Senuto, Semrush. W przypadku wskaźników KPI, należy być bardzo cierpliwym. Stawianie poprzeczki zbyt wysoko zakończy się bolesnym upadkiem. Planowanie kosztownej strategii z mrzonką ogromnego sukcesu będzie jedynie przepalać budżet marketingowy. Sens ma tylko przemyślana strategia. Należy uwzględniać realne cele. Warto wziąć pod uwagę to, co możemy osiągnąć np. w ciągu miesiąca. Cele te powinny być adekwatne do rodzaju prowadzonej działalności i jej zasięgu. Wtedy opracowywanie i modyfikacja strategii marketingowej będzie czystą przyjemnością, a nie drogą przez mękę.

Twoja firma ma znaczenie

Dopiero zaczynasz? Jesteś na rynku już od jakiegoś czasu?
Nie ważne, na jakim etapie rozwoju znajduje się Twój biznes.

Wydobędę z niego potencjał i pokażemy go światu.
Gramy w otwarte karty: Wspólnie zarabiamy i osiągamy sukces.

Rafał Jóśko – Twój partner w biznesie

Na każdym etapie współpracy dokładnie informuję Cię za co oraz ile zapłacisz.
Zbudowałem strategię rozwoju firmy opartą na pakietach korzyści.
Sam zdecydujesz kiedy, oraz czy w ogóle zakupisz u nas pakiet usług dodatkowych.

W WooBox bazuje na trzech filarach:

Zaufanie

Jest fundamentem doskonałej współpracy. Otrzymasz w zamian pakiet korzyści od Woobox

Wsparcie

Jesteś partnerem a nie klientem, dlatego będę Cię wspierać na każdym etapie rozwoju Twojego biznesu. Podpowiem, pomogę, doradzę.
Możesz na mnie liczyć!

Partnerstwo

Stawiam na partnerstwo i ścisłą współpracę. Zależy mi, aby nasza relacja była oparta na szczerym dialogu. Ty mówisz, czego potrzebujesz,
a ja przedstawiam plan realizacji.

Liczysz się Ty,
nie grubość Twojego portfela.

Najważniejsze są dla mnie są efekty, które uzyskasz dzięki współpracy. Dopiero później możemy rozmawiać
o pieniądzach. Jestem pasjonatam branży, dla którego liczy się doskonale wykonane zadanie.
Najważniejsza jest satysfakcja. Pieniądze stanowią jedynie dodatek.

Jesteśm praktykiem

Ja i osoby współpracujęce posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w swojej branży. Nasze specjalizacje są ściśle powiązane z rozwojem oraz budową wizerunku w biznesie.
Zrzeszyliśmy się aby pomagać ludziom takim jak Ty.

Małe kroki

„Nie od razu Rzym zbudowano” – na pewno znasz to powiedzenie. Małe kroki to kroki stabilne, twarde, dokładne. Twój biznes będzie się rozwijał dzięki małym, ale wyjątkowo mocnym krokom, które będą przynosiły znaczące zyski.

wielkie plany

Wspólnie ustalimy plan na najbliższy czas. Będziemy dyskutować, tworzyć, zmieniać, słuchać. To Ty decydujesz, jaki okres czasu obejmie nasz plan działania.
Pamiętaj, że im dłuższa współpraca, tym większy sukces.

Tworzę solidne marki w internecie

Wiem, jak ważna jest Twoja pozycja w Internecie. Często ma to znacznie większe znaczenie niż promocja gdziekolwiek indziej. Posiadanie solidnej marki w sieci przekłada się na osiągnięcie realnego sukcesu. Pozwól nam zarabiać dla siebie!

Strategia rozwoju

Wspólnie opracujemy strategię rozwoju Twojego biznesu. Powiesz mi, co chcesz osiągnąć, gdzie celujesz. A ja ten cel podniesę jeszcze wyżej i udowodnię Ci, że jest realny.

Kreowanie marki

Twoja marka wymaga promocji. Nie ma znaczenia, czy jesteś na rynku od niedawna czy od kilku lat. Zajmę się promocją Twojej firmy. Zadbam, aby była najbardziej znaną w całej branży.

Dodatkowe usługi

Oferuję szereg dodatkowych usług. Porozmawiajmy i ustalmy wspólnie, które opcje Cię najbardziej zainteresują. Gwarantuję, że dobierę ofertę skrojoną na miarę.

Wspólny sukces

Twój sukces będzie naszym wspólnym! Traktuję biznes partnera, jak swój własny i tak samo
o niego dbam. Dlatego każde Twoje wspięcie się na kolejny szczebel sukcesu jest dla mnie zachętą do podjęcia jeszcze większej i cięższej pracy.

Rozwiązania dla Ciebie

Moja strategia opracowana jest zawsze pod konkretnego partnera. To daje Ci pewność, że otrzymasz całkowicie zindywidualizowaną ofertę, która będzie miała na celu zapewnienie sukcesu. Tobie i tylko Tobie.

"
woobox

comiesięczne Pakiety korzyści

Tworzymy wspólny plan działania, w którym decydujesz z jakich usług dodatkowych chcesz skorzystać. Regularnie WooBox przedstawia pakiety dodatkowe, by Twoja firma mogła osiągać zamierzone Cele.

woobox

Akceptacja

Stworzyłem specjalną strategię skrojoną na potrzeby biznesu. Akceptujesz ofertę dodatkową, a WooBox zajmuje się resztą. Pełna współpraca.

Realizacja

Pobudzam firmy do działania. Z przyjemnością zrealizuję dodatkowe usługi, aby zbliżyć Cię do spełnienia nowych marzeń.

Sprawdź co piszą o mnie zadowoleni klienci

Nie ma dla nas lepszej rekomendacji niż, rosnące Przychody naszych partnerów.

Agnieszka

Właściciel biznesu

...Dobre ceny. I błyskawiczny helpdesk. A dla przedłużających... - dodatkowe zniżki (to była bardzo miła niespodzianka).

Mateusz

Właściciel biznesu

Jak dla mnie bomba! Wszystko czego potrzebuję do rozbudowy swojej strony w jednym miejscu... Na szczególną uwagę zasługuje support - błyskawiczna reakcja na problemy spowodowane nieporadnością użytkownika.

Mateusz

Właściciel biznesu

W dwa lata osiągneli 500% wzrost przychodów!! Rafał to istna instytuacja zapewniająca kompleksową obsługę seo oraz marketingu internetowego na jaki zasługujesz.

Łukasz

Właściciel biznesu

Świetna firma i strona! 

Patrycja

Właściciel biznesu

Bardzo rzetelna i fachowa firma. Uważam, że w dzisiejszych czasach ważne jest profesjonalne i ludzkie podejście do klienta i ta firma właśnie taka jest! Polecam!

Aleksander

Właściciel biznesu

Pełen profesjonalizm i niebywałe zaangażowanie w wykonywaną pracę. Na podkreślenie zasługuje szczególnie fakt bezproblemowego kontaktu i pełnej dyspozycyjności. Zdecydowanie polecam!

Rafał Jóśko – Entuzjasta gotowy na wspólną pracę dla Twojej firmy

Pod marką Woobox – Rafał Jóśko zrzesza się kilku przedsiębiorcóe. Każdy z nas od ponad dekady zarządza własną firmą lub firmami. Zrzeszyliśmy się po to, aby dzielić się z Tobą naszym doświadczeniem. Postawmy na długotrwałe relacje i wspólne dążeniu do celu.

Ulepszam firmy

Przez ponad dekadę rozwijam strategie marketingowe, wykorzystując nasze doświadczenie w prowadzeniu firm.

N

Firmy lokalne

N

Sklepy online

N

Firmy globalne

Cztery proste kroki do sukcesu.

Wystarczy Woobox aby odnieść sukces. Sprawdź cztery proste kroki do zwiększenia przychodu w Twojej firmie.

Brief

Audyt strony

Wdrożenie poprawek

Promocja

1

Brief

Anna Jantar śpiewała „Najtrudniejszy pierwszy krok…” Z WooBox, będzie to najważniejszy krok w drodze na szczyty.

Wyobraź sobie, że jesteś  klientem swojej firmy. 
Na jakie pytania chcesz uzyskać odpowiedź? Czego szukasz? Czego oczekujesz?

2

Audyt strony

Na pewno wybrałeś idealny szablon graficzny dla swojej branży. Nasi specjaliści przygotują raport dotyczący strony internetowej oraz proponowanych zmian.

3

Wdrożenie poprawek

Każdy dom potrzebuje odświeżania, tego samego może potrzebować Twoja strona. Przygotowany wcześniej raport ułatwia wdrożenie zmian samodzielnie, jeżeli nie posiadasz wiedzy programistycznej zmiany możesz zlecić dedykowanemu programiście Woobox. Nie martw się o bezpieczeństwo swoich danych, przygotujemy umowę powierzenia. Czuwamy nad wszystkim za Ciebie.

4

Promocja strony!

Masz już piękną stronę firmy, przyszedł czas
na promocję Twojego biznesu w sieci.

Doradzimy Ci w doborze pakietu korzyści idealnego dla Twojego biznesu. Cieszymy się z Tobą gdy Twoja firma efektywnie rozwija się w branży osiągając kolejne sukcesy.

Pakiet korzyści od WooBox

Korzystając naszych usług gwarantujesz sobie:

  1. doradztwo dedykowanego specjalisty,
  2. podpowiedzi dot. dalszego rozwoju Twojego biznesu,
  3. przejrzyste warunki współpracy,
  4. bezpieczeństwo Twoich danych oraz regularne aktualizacje,
  5. wsparcie doświadczonych przedsiębiorców z branży marketingu.

Nie stronimy od kontaktu.

Jasno i klarownie przedstawiamy kosztorys każdej z naszych usług.

Dobry start

Zawsze jest dobry moment na rozpoczęcie biegu w kierunku sukcesu. Z największą przyjemnością przybliżymy Cię do mety.

Rozwój

W WooBox stale stawiam na rozwój, dzięki czemu mogę oferować coraz lepsze usługi. Twój biznes warto, a wręcz należy rozwijać. Przekonasz się, czym jest sukces.

Zaufanie

Ufam Tobie, a Ty zaufaj mi. Na takich fundamentach stworzymy najlepszą współpracę w uniwersum Woobox.

Wsparcie

Oferujemy nieustanne wsparcie na każdym etapie współpracy. Na podstawie własnego, wieloletniego doświadczenia, podszepniemy kilka słów o najlepszych rozwiązaniach w Twojej branży. Decyzję zawsze pozostawimy Tobie.

Zysk

Celem naszej współpracy jest osiągnięcie Twojego zysku na takim poziomie, który sobie założyłeś. Cieszymy się, gdy w trakcie naszej współpracy te cele są coraz bliżej.

Sukces

Twój sukces jest moim sukcesem.
Zarabiamy wspólnie, albo wcale.

Pakiet korzyści od WooBox

Korzystając z moich usług gwarantujesz sobie:

  1. doradztwo specjalisty,
  2. podpowiedzi dot. dalszego rozwoju Twojego biznesu,
  3. przejrzyste warunki współpracy,
  4. bezpieczeństwo Twoich danych oraz regularne aktualizacje,
  5. wsparcie doświadczonych przedsiębiorców z branży marketingu.

Nie stronię od kontaktu.

Jasno i klarownie przedstawiam kosztorys każdej usługi.